سال پار، شایعاتی مبنی بر آغاز تولید کنسرو های گوشت خوک حلال با عکس های آن در رسانه‌های دیجیتالی به دست نشر رسیده بود+ عکساما الان خبر های گشایش از مغازه های فروش شراب حلال و سالون های رقص و دیسکوتیک حلال  نیز سرخط رسانه های مشهور جهان شده است. تا حجاج بتوانند با پرداخت پول به دالر از شراب های مختلف و دیسکوتیک ها مستفید شده عواید برنامه های حج را چندین برابر بسازند( هم خرما و هم ثواب!؟). پس از آن حاکمان و شیخ های عوامفریب و مسلمان فریب سعودی با استفاده ازین عواید سرشار در کشور های غربی به عیاشی بپردازند. به افغانستان انتحاری و تروریزم را صادر نموده، شریعت هزارو چهارصد سال پیش را به وسیله‌ی طالب و داعش، حاکم و قایم و جاری ساخته زمینه را برای غارتگری و چپاول حکومت پنهان جهان آماده سازند.ن.به گزارش سپوتنیک

  شراب حلال در عربستان به بازار آمد + ویدئو 

نوار ویدیویی از یک موتر حامل مشروبات الکلی در سطح شهر جده عربستان منتشر شده که روی آن برچسب “حلال” زده شده است.

به گزارش اسپوتنیک، اخیرا خبری مبنی بر افتتاح یک دیسکوی حلال در شهر جده عربستان منتشر شد که با واکنش‌ها و بازخوردهای منفی و بدی از سوی مردم و فعالان شبکه‌های اجتماعی روبرو شد؛ به طوریکه افراد از وجود چنین مکانی در جوار خانه خدا ابراز نارضایتی کردند

. پس از این ماجرا، به تازگی ویدئویی از یک موتر حامل مشروبات الکلی در سطح شهر جده منتشر شده است که توسط یک شهروند سعودی ثبت شده است. نکته قابل توجه در این تصویر اینست که روی موتر حامل مشروبات الکلی لوگوی حلال درج شده است که این موضوع باعث تعجب و تمسخر کاربران شبکه های اجتماعی می شود

. https://www.youtube.com/watch?v=1_P5bp1ZywQ

. سالون های رقص و دیسکوتیک های حلال: .

افتتاح نخستین “دیسکوی حلال” در شهر جده عربستان + ویدیو

ویدیوهای منتشر شده در اسنپ چت از سوی دختران عرب نشان می دهد که در این دیسکو رقص و موسیقی شاد جریان دارد و دختران و پسران می رقصند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از شبکه خبری الجزیره، منابع خبری اعلام کردند که مسوولین عربستان سعودی این بار به سبک کشورهای غربی، دست به ایجاد کلوپ شبانه زده‌اند.

بعد از دبی و بیروت مجموعه کلوپ‌های شبانه “وایت” شعبه جدیدی در مقابل ساحل شهر جده را روز چهارشنبه، 12 جون افتتاح کرد، این کلوپ و دیسکوی رقص قرار است از ساعت 10 شب تا سه صبح به روی مردم باز باشد. همچنین ورود افراد زیر 18 سال به آنجا ممنوع خواهد بود

https://www.youtube.com/watch?v=os9IZ1d86OQ

. ویدیو .

ابراز شگفتی از اجرای نیکی میناژ در عربستان

كنسرت ديگري از هنرمند نامدار جهاني با لباسهاي نيمه برهنه در سر زمين خادمين حرمين شريفين.
ماه جولاي ، نيكي میناژ در سرزمينيكه قبله مسلمانان موقعيت دارد.

نیکی میناژ، خواننده معروف، دعوت عربستان سعودی برای اجرای برنامه در جشنواره موسیقی ریاض را پذیرفته و بسیاری را در بهت فرو برده که او چطور با لباس‌های بدن‌نمایی که به تن می‌کند و شعرهای بی‌پروای ترانه‌هایش در عربستان روی صحنه خواهد رفت.

او قرار است در روز هجدهم ماه ژوئیه (دو هفته دیگر) در فستیوال موسیقی جده به روی صحنه برود.

این یکی از آخرین نمونه‌های باز شدن فضای سرگرمی در عربستان سعودی است.

نیکی میناژ متولد ترینیداد و توبوگو است. او در محله کوئینز شهر نیویورک بزرگ شده و نخستین آلبوم موسیقایی‌اش که در استودیو ضبط شده را در سال ۲۰۱۰ منتشر کرده است. او به «ملکه رپ» مشهور است.

خبر حضور ملکه رپ در عربستان بسیاری را در شبکه‌های اجتماعی به واکنش وا داشت.

یکی از کاربران توییتر نوشته که فرض کنید سه سال در کما بودید و بعد به هوش آمدید و شنیده‌اید که نیکی میناژ اجرای اصلی یک جشنواره موسیقی در جده را به عهده دارد: «صادقانه بگویم. احساس می‌کنم که در دنیای موازی زندگی می‌کنم.»

نفر دیگری این احتمال را مطرح می‌کند که برگزارکنندگان اصلا اطلاعی از موسیقی این خانم نداشته‌اند: «هیچکس در عربستان سعودی نام نیکی میناژ را در گوگل جست‌وجو نکرده. کرده؟»

البته همه هم این قدر سرخوشانه با این خبر برخورد نکرده‌اند.

یکی از کاربران پایان دنیا را دیده و از اجرای کنسرت در عربستانی تعجب کرده که مکه (شهر مقدس مسلمانان) هم در آنجا واقع شده است.

زنی محجبه هم فیلمی در توییتر منتشر کرده که چطور عربستان اجازه اجرای برنامه به خانم میناژ را صادر کرده اما از زنان عربستانی می‌خواهد با چادر عربی در جامعه حاضر شوند.

این زن در فیلمش می‌گوید: «او (نیکی میناژ) می‌خواهد باسنش را تکان دهد. تمام شعرهایش هم نامناسب و درباره روابط جنسی و تکان دادن باسن است.» این زن ادامه می‌دهد: «بعد شما از من می‌خواهید که چادر عربی به سر کنم؟ واقعا چه می‌گویید؟»

دیگران گفته‌اند که تصمیم خانم میناژ مزورانه است. آنها گفته‌اند که خانم میناژ از یک طرف در رژه افتخار همجنس‌گرایان شرکت می‌کند و از آن طرف به عربستان می‌رود که همجنس‌گرایی را جرم می‌پندارد و برایش حکم اعدام می‌برد.

پیشتر ماریا کری، خواننده، و نلی، خواننده رپ، هم به دلیل قبول دعوت پادشاهی سعودی مورد انتقادهای فراوانی قرار گرفته بودند.

باز کردن فضای سرگرمی و موسیقی یکی از راه‌های شاهزاده محمد بن سلمان برای گشایش اقتصادی کشور است.

ترکی آل الشیخ، رئیس اداره سرگرمی‌های عمومی در ماه ژانویه توییتی کرد که در آن ایده‌های خود برای آینده صنعت سرگرمی کشور را این طور شرح داد: «به امید خدا، در حوزه سرگرمی در فاز بعدی تمرکز ما بر برنامه‌ها، سیرک، شهربازی‌های موضوعی سیار، نمایش و برنامه‌هایی است که مردان و زنان جوان را پرورش دهد و از شرکت‌های صنعت سرگرمی ملی حمایت کند.»

© Fotolia/ Mar

Advertisements