ببینید که غرب در رأس آمریکا( الیگارشی اقتصادی جهانی) چگونه برای حصول منافع خویش کلیه ارزش های مدنی، حقوق بشر، حقوق زنان و منشور های پذیرفته شده در رابطه به حقوق بین دول و بین المللی را پامال کرده به کمیت جنایات تاریخی خویش هرچه بیشتر روز تا روز رقم میزند.

غرب به خاطر نابودی و قلع و قمع گروهک تروریستی طالبان افغانستان را اشغال کرد اکنون رویکرد آن برخلاف و برعکس نزده سال پیش در جریان اشغال اعلام گردیده است.
غرب برای منافع خود همان گروهک تروریستی خودساخته را به حاکمیت رسانیده به غارت گری ادامه خواهد داد.
خلیلزاد این نوکر و اجیرکمپنی های آمریکایی مامور شده است تا افراد خودفروخته شده و گوسپند گونه را اجیر نموده به نام نماینده های مردم افغانستان به دربار خودساخته ی طالبان مقیم دوحه، به حضور آنها مشرف نموده سناریوی خود را تحقق ببخشد.
این سناریو ها جز ترفند و فریب اذهان عامه جهانی که بیخبر از بازی های بلدربرگ اند، چیز دیگری تلقی نخواهد شد.
به گزارش طلوع نیوز، قرار است بیشتر یکصد و پنجاه زن و مرد از افغانستان به دوحه سفر کنند.
جالبتر از همه، تنی چند از زنان هم برای لگام زدن حقوق زنان کشور به دست امارت طالبانی نیز اجیر و یا با نیرنگ مجبور به حضور درین گردهمایی شده اند.  گویا آهو های مظلوم از شیر های درنده، وحشی و گرسنه تعهد و تضمین حقوق، مهربانی و عطوفت  می‌طلبند! بسیار مضحک است. این در حالیست که طالبان گفته اند که لیست افراد سفر کننده باید از نظر آنان گذشته و مورد قبول و پس ازان حضور آنان قرار خواهد گرفت.
گزارش طلوع نیوز چونین مشعر است، دفتر رسانه‌های ریاست‌اجراییه می‌گوید که قرار است نام‌های ۱۵۰تن مشمول ده زن در این فهرست گنجانیده شوند.

حشمت رادفر، مشاور ریاست‌اجراییه در این باره گفت: «قرار است که فهرست‌ها امروز نهایی شوند و فرستاده شوند و از جمع آن هیئتی‌که در نشست قطر اشتراک می‌کند، مشخص شود.»

نشست دوحه میان سیاست‌گران افغانستان، حکومت افغانستان و طالبان تا چهار روز دیگر برگزار خواهد شد.

حکومت افغانستان، امیدوار است که این نشست زمینۀ گفت وگوهای رسمی را میان نماینده‌گان حکومت افغانستان و طالبان فراهم بسازد.

یکی از نگرانی‌ها این است که در نشست دوحه، هیئت حکومت افغانستان و سیاست‌گران افغانستان دیدگاه‌های ناهمگونی داشته باشند که نتیجۀ مطلوبی نخواهد داشت.

احمد ولی مسعود، نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری بیان داشت: «وقتی‌که دوصد نفر می‌روند به قطر، اینان روی چه صحبت می‌کنند؟ هر نفر بخواهد هر صحبتی بکند در حالی‌که طرف مقابل یک هیئت واحد و یک صدا دارند.».

این گروه جمع آوری شده از جانب خلیلزاد برای قبولی برنامه طالبان به قطر فرستاده می‌شوند.

بدون شرکت و اجماع منطقوی به اشتراک کلیه همسایه ها،اصلا صلحی مطرح بحث نیست.

جنگ و غارتگری ادامه خواهد یافت.

مطالب مرتبط:

امتیاز تازه  غرب به تروریست ها

هیات مذاکره کننده طالبان از لیست سیاه خارج شد

برخی اعضای هیات مذاکره کننده‌گان طالبان با امریکا از لیست سیاه ملل متحد خارج شدند.
به گزارش رادیو آزادی، یک منبع طالبان تایید کرد که به شمول شیر محمد عباس استانکزی رییس هیات مذاکره کننده طالبان و ملا عبدالغنی برادر رییس دفتر آن‌ها در قطر چهارده نفر از این لیست خارج ساخته شده‌اند.

انس حقانی، خیرالله خیرخواه، امیرخان متقی، مولوی شهاب الدین دلاور، ملا محمد فضل مظلوم و مولوی عبدالسلام حنفی از جمله کسانی اند که نام های آن‌ها از لیست سیاه ملل متحد خارج ساخته شده‌است.

ذبیح الله مجاهد سخنگوی طالبان خارج شدن این افراد از لیست سیاه را تایید کرده به رادیو آزادی گفت که خارج ساختن دایمی آنها از لیست سیاه نیز تعهد شده است

++++++++++++++++++++++++++.

طالبان قبل سیطره چونین حکمفرمایی را آغاز کرده اند

به نقل از گزارش نامه افغانستان

طالبان: ما باید فهرست هیات مصالحه را اول ملاحظه کنیم

ارتجاع طالبی از همین حالا امرونهی شروع کرده.
یک منبع در حکومت افغانستان به بی‌بی‌سی گفته “شورای رهبری مصالحه” بعد از چندین روز رایزنی و گفت‌و‌گو، سرانجام فهرست شرکت‌کنندگان نشست قطر را نهایی کرده است. به گفته این منبع ۱۵۰ نفر از جمله ۴۰ زن در نشست قطر شرکت خواهند کرد.
نام‌های شرکت‌کنندگان تا کنون منتشر نشده است. اما گفته شده که شماری از وزیران، والی‌ها و رهبران سیاسی در ترکیب این هیات به قطر خواهند رفت. در همین حال، یک منبع گروه طالبان به بی‌بی‌سی گفت آمادگی‌ها برای این نشست از سوی آنها نیز جریان دارد و حدود ۲۵ نفر از جمله اعضای هیأت مذاکره‌کننده طالبان و اعضای دفتر این گروه در قطر در این نشست شرکت خواهند کرد.
 این منبع افزود: از روی اصولی که از قبل پذیرفته شده طالبان انتظار دارند فهرست نهایی شرکت‌کنندگان از افغانستان پیش از سفرشان با آنها شریک شود.