مردم ما از مرگ مولانا سمیع الحق استقبال کرده، بالای عکس های آن پایکوبی نمودند. اما دو نوکر و اجیر به نامهای حامد کرزی و غنی احمدزی را نمی بینند که چطور در خدمت اجانب قرار دارند و مصروف معامله و ادامه‌ی جنگ و خونریزی در کشور اند.

بفرمایید !!! این هم مدارک ارتباط این دو کند کثیف با پدر بیولوژیکی طالبان که در خدمت انکریز- آی ایس آی قرار داشت.
ارتباط دایم کرزی و غنی با سميع الحق (عکس)

حامد کرزی و اشرف غنی رابطه خوبی با مولانا سمیع الحق رهبر جمعیت علمای پاکستان داشته اند.
کرزی و غنی بارها با مولانا سميع الحق دیدار و ملاقات داشته اند و همیشه از طریق رابط های شان با رهبر جمعیت علمای پاکستان در تماس بوده اند.

سليم صافي خبرنگار مشهور پاكستان در برنامه جرگه‌ی شبکه جيو نيوز گفت: اگرچه جهان به مولانا سميع الحق لقب “پدر طالبان” را داده بود، اما مولانا سميع الحق در جريان وظیفه‌ی حضرت عمر زاخیلوال (سفیر افغانستان در پاکستان و نماینده خاص محمد اشرف غنی) در اسلام آباد همیشه با وی دید و وادید داشت و بعد از مدتی رابطه‌ی آنها به یک دوستی خوب تبدیل شده بود!

این سخنان در حالی گفته می شود که زاخیلوال در زمان زمامداری کرزی نیز با مولانا سميع الحق در ارتباط بوده است.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++

مطلب مرتبط

کرزی دواطلب ادامه حمایت از تروریسم طالبانی در خدمت به انگریز شد.

امیدوارم مردم به کرزی “نه” بگویند

محترم کرزی صاحب در لیست نشرشده توسط هواداران کاندید به ریاست جمهوری افغانستان نام وفوتوی محترم حامد کرزی رییس جمهور چندین ساله گذشته افغانستان هم مشاهده میشود و این تعجب آور است که کرزی صاحب چطور علاقمند هستند که دوباره به اریکه قدرت ریاست جمهوری تکیه زنند، با این همه چور و‌ چپاول‌، اختلاس، رشوه گیری بی حد و حساب و چور و چپاول دارایی های عامه و پول های جامعه جهانی که از پول مالیه دهندگان آن کشور ها به آدرس مردم مستضعف افغانستان داده شد و بیشتر این پول ها توسط وزرا، والی ها و رده های پایینی، دست سوم و چهارم و غیره چور و چپاول‌ شد.

نه سرک ها جور شد، نه سرک های جدید ایجا د شد و نه بیکاری کم شد و نه مکاتب جدید زیاد اعمار گردید و در جایی که اعمار هم شد سه بر چهار حصه پول هایی که باید مصرف میشد را دزدی کردند‌ و بسیاری تعمیر های ساخته شده بعد از سه چهار سال از بین رفته و ریخت و پاش گردیده است و تاسف بار و غم انگیزتر اینکه جناب کرزی صاحب خود را رهبر بلامنازع عموم مردم شریف افغانستان دانسته و به فکر دوباره به قدرت رسیدن هستند و هواداران شان هم بی صبرانه خواب خرگوشی دوباره تشریف آوری شان را در سردارند تا باز‌ آن دوران طلایی فرا رسد و عیش و عشرت و میله و ساعت تیری و مهمانی دوره ها، بزم های ساعت تیری و عیش و نوش و پولداری های گذشته شان شروع گردد.

فکر کنم اینبار محال است که خود آقای کرزی دوباره به اریکه قدرت تکیه زنند‌ و شاید‌ مردم افغانستان دوباره این سرمه آزموده شده را نیازمایند و به اوشان نه بگویند و اما‌ اگر موضوع ایتلاف به میان آید و گروه های قدرتمند دیگر، آقای کرزی را به رهبری بپذیرند، در آنصورت شاید دوباره تاریخ تکرار شود و پس همان آش و همین کاسه به میان آید و فکر کنم این گزینه هم جنبه عملی نداشته باشد.

به هرصورت امیدوارم در انتخاب پیشروی ریاست جمهوری گزینه های خوبی که حداقل پنجاه فیصد از گذشته بهتر باشد، شانس موفقیت را به دست آورند و به آقای کرزی و تیم شان و دیگر کسانیکه از این قماش باشند جواب نه داده شود.

شمس الدین نصرت