ما خطر ناکتر ازین سمیع الحق های ملعون در ارگ و در همه ساحات کشور داریم

از چنین سمیع الحق ها صد ها سمیع الحق شناخته شده و نا شناخته وجود دارد که همه مزدور و اجیر اند.
این که انگریز خالق پاکستان و طالبان است؛ امروز انگریز خود در داخل افغانستان حضور نظامی- استخباراتی ی سنگین دارد. سمیع الحق در پاکستان بود و با بودجه ی باداران آموزشگاه های تروریستی- انتحاری زیر نام مدرسه های مختلف داشت. از چنین سمیع الحق ها، اکنون در افغانستان زیاد است که آنها را باید شناسیی کرد.هر آن کسانی از اراکین دولتی به سرکردگی غنی، کرزی، اتمر، ستانکزی، محب، حکمتیار، داوودزی…، همه و همه سمیع الحق های وطنی اند که باید کار شان را یکسره و همه ی ایشان را انسان ساخت. آنان همه در خدمت انگریز که خالق اصلی طالبان است قرار داردند.

 

+++++++++++++++++++++++++++++++++++

مطالب مرتبط

فروغي

مولانا سمیع الحق پدر معنوی طالبان و قاتل هزاران افغان بیگناه امروز با ضرب چاقو به قتل رسید .
قتل مرموز وی واکنشهای بسیاری را میان هموطنان ما برانگیخته است .
رهبران حکومت افغانستان که بی علاقه به شریک کردن طالبان درقدرت نیستند ، از امشب مشغول مشوره و رأی زنی شده اند تا واکنش مناسبی به این قتل داشته باشند .
امریکاییان نیز که کم از پدرمعنوی طالبان در ایجاد طالبان نقش نداشته اند ، تا هنوز واکنشی نشان نداده اند .
شاید همه باهم مشغول رأی زنی باشند !
گمانه زنی های زیادی در مورد این قتل شکل گرفته است .
آن گمانه زنیِ که بیشتر ازهمه جلب توجه مینماید این است که : شاید دست نیروهایی درین قتل دخیل باشد که نزدیکیِ حتا مهره های سوخته ی طالبان را با حکومت کابل آرزو ندارند .
با قتل پدرمعنوی طالبان ، تمام گام های طی شده برای مصالحه و شراکت با طالبان به شمول کوششها و ملاقات های پیهم آقای عمرزاخیل وال با و ی ، به نقطه ی اول برخواهد گشت .
ویا این که تاریخ مصرف او هم به سر رسیده بود !
با گذشت زمان به حقایق بیشتری دست خواهیم یافت

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

مطلب مرتبط

مولانا سمیع‌الحق کشته شد

.

۸صبح، کابل: مولانا سمیع‌الحق، رهبر جمعیت علمای اسلام پاکستان و رییس دارالعلوم حقانیه‌ی آن کشور، شام جمعه، ۱۱ عقرب، در شهر راولپندی کشته شد.

به نقل از روزنامه دان، اعضای ارشد حزب جمعیت علمای اسلام پاکستان این خبر را تأیید کرده‌اند و گفته‌اند که مولانا سمیع‌الحق از اثر ضربات چاقو دراتاق هوتل محل اقامتش در شهر راولپندی به قتل رسیده است. تاکنون هیچ گروهی مسوولیت قتل مولانا سمیع‌الحق را به دوش نگرفته است.

این رهبر تندرو مذهبی در پاکستان به نام «پدر معنوی گروه طالبان» نیز شناخته می‌شد. بسیاری از رهبران این گروه در دارالعلوم حقانیه که زیر مدیریت او قرار داشت، درس خوانده‌اند.

او جنگ در افغانستان را روا می‌دانست و هموراه گروه طالبان را به جنگ در برابر نیروهای خارجی و دولت مورد حمایت این نیروها در افغانستان تشویق می‌کرد.

در دهه ۹۰ میلادی، دارالعلوم حقانیه از پایگاه‌های اصلی رهبران و اعضای گروه طالبان در پاکستان بود. مولانا سمیع‌الحق با ارتش پاکستان نیز رابطه نزدیک داشت. او متولد منطقه اکوره ختک در ایالت خیبرپشتوانخواه بود و دارالعلوم حقانیه نیز در همین منطقه قرار دارد.

از سویی هم سمیع‌الحق از متحدان اصلی عمران خان، نخست وزیر کنونی پاکستان نیز به شمار می‌رفت.

Advertisements