ببینید در کشور اشغالی چه می گذرد؟ چه نوع اشخاص به پست های مهم گماشته می شوند.

فضل هادی مسلمیار( در دوران نوجوانی به نام فضلو جان) که دران زمان « پسر برهنه صورت» نزد یک قوماندان قوماندان جهادی به نام « چریک قوماندان» در جبهات ننگرهار نگهداری می شد. پس ازان با الطاف بی پایان قوماندان، سمت دریوری اش را کسب کرد. با اشغال کشور توسط نیرو های مهاجم غرب، و با الطاف کشور های اشغالگر، پست سنای کشور را احراز کرد.
وای بر حال کشور بیچاره از چاره ی مردم افغانستان!

در یک خبر تازه:

یورش نیروهای ویژه ارتش به منزل مسکونی رئیس سنای افغانستان

به نقل از «تاند»، منابع خبری در شرق افغانستان اعلام کردند که نیروهای ویژه ارتش در ننگرهار به منزل مسکونی «فضل‌هادی مسلم‌یار» رئیس سنای این کشور حمله کردند.

حمله نیروهای ویژه ارتش به منزل رئیس سنای افغانستان در حالی صورت می‌گیرد که وی پیش از این بارها به حمایت از گروه تروریستی داعش در این کشور متهم شده است.

بر اساس این گزارش، نیروهای ویژه ارتش در این عملیات سلاح‌ و مواد منفجره کشف کردند اما مسلم‌یار در تماس با اشرف غنی از او خواستار سرپوش گذاشتن بر این واقعه شده است.

تا کنون مقامات امنیتی افغان این موضوع را تأیید نکرده‌اند.

با این حال، پیش از این نیز برادر «فضل هادی مسلم‌یار» رئیس سنای افغانستان به راهنمایی و نگهداری مهاجمان انتحاری داعش در شهر در ولایت ننگرهار متهم شده بود.

در خردادماه سال جاری نیز در جریان عملیات نیروهای ویژه ارتش علیه گروه تروریستی داعش در شهرستان «چپرهار» نیز چندین نفر از اعضای خانواده رئیس سنای افغانستان کشته شدند.

با وجود این، مسلم‌یار همواره از سوی برخی مقامات افغان با اتهامات حمایت از گروه‌های تروریستی و به‌ویژه گروه داعش در این کشور متهم شده است.

این در حالی است که پس از افزایش حملات گروه تروریستی داعش در ولایت ننگرهار نیروهای ویژه ارتش مسئولیت تأمین امنیت شهر جلال‌آباد را به‌عهده گرفته‌اند. تسنیم

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

مطالب  مرتبط

وقتی خاین ملی سناتور انتصابی می شود

اشرف غنی در رسوایی تازه اش یوسف نورستانی سر دسته ماموران کودتای تقلب انتخاباتی 2014 را اینبار سناتور انتصابی معرفی کرده است. این کار غنی چند معنی واضح و صریح دارد:

یکم
رای امانت ملی است. خیانت به رای، خیانت ملی است. انتصاب شدن یوسف نورستانی بعنوان سناتور از سوی اشرف غنی باج و صله دادن به یک خاین ملی است. صله دادن به خاین ملی که نورستانی باشد بخودی خود یک خیانت ملی دیگر است خیانتی که اشرف غنی آن را مرتکب شده است چنین خیانتی می تواند تحت پیگرد قرار گیرد.

دو
پارلمان کشور نهاد قانونگذار است و دو اتاق دارد. 1. مجلس نمانیدگان 2. مجلس سنا. معرفی شدن یک تقلبکار و یک خاین به امانت ملی و رای مردم اهانت به جایگاه و اعتبار پارلمان و مرجع قانونگذار در کشور است. اهانت به مرجع قانونگذاری به معنی بی‌باوری به قانون و قانون‌‌گذاری است. اعتبار زدایی از قانون و مرجع قانونگذار عملی است که می تواند به مثابه یک خیانت ملی محسوب شده و تحت پیگرد قرار بگیرد.

سه
اشرف غنی با انتصاب نورستانی بعنوان سناتور یکبار دیگر زخم روانی کودتای تقلب را در افکار عمومی و روان جمعی مردم تازه کرده است. اشرف غنی دچار بیماری بیشعوری نمی‌بود، دست به چنین انتصاب نمی‌زد و یکبار دیگر کودتای تقلب 2014 و فقدان مشروعیت خودش را از نو به یاد مردم نمی‌ داد.

آصف آشنا