چرا رسانه های داخلی جنایات داعش

طالب را کمتر زیر پوشش خبری قرار میدهند؟ عکس ها

مردم!!! بیدار و هوشیار باشید!!!

نوبت شما هم می رسد!!!

حمله طالبان تروریست بر ضد علم ومعرفت و طبابت

طالبان این پروژه ی انگریزی که صد ها مرکز آموزشی را به روی کودکان این کشور زخمی بسته اند، بر مراکز طبی نیز با حملات مرگبار وحشیانه آغاز کرده اند.

این جانیان وحشی  در ناحیه سوم شهر جلال آباد  بر یک مرکز آموزشی بهداشتی( نرس قابلگی) حمله ور شده اند که در نتیجه ی این حمله ی تروریستی به گزارش طلوع نیوز بیشتر از هفت نفر کشته تعدادی از دانش آموزان به گروگان گرفته شده اند.این همه در حالیست که صد ها مکتب در سرتاسر کشور توسط این لشکر برونمرزی انگریز پاکستان مسدود شده،به گزارش یونسیف بیشتر از سه اعشاریه هفت ملیون کودک از آموزش وپرورش محروم شده اند که هفتاد فیصد آن را دختران تشکیل می دهد.

اما امروز جنایت دیگر:

” مقام‌های محلی در ولایت ننگرهار، می‌گویند که مهاجمان مسلح بر یک مرکزآموزشی بهداشتی در مربوطات حوزۀ سوم امنتیی شهر جلال آباد حمله کرده اندبه گفتۀ این مقام‌ها، مهاجمان حوالی ساعت ۱۱:۳۰ پیش از چاشت روز (شنبه، ۶ اسد) همزمان با وقوع یک انفجار حملۀ شان را بر این مرکز آغاز کردند.عطاالله خوگیانی، سخن‌گوی والی ننگرهار می‌گوید که تاکنون سه تن در این حمله زخمی شده‌اند.همزمان با این، گواهان رویداد می‌گویند تاکنون پنج انفجار را در این محل شنیده‌اند و هم اکنون (۲:۲۲ پس از چاشت) نیز صدای تیر اندازی به گوش می‌رسد.این مرکز آموزشی بهداشتی، مربوط وزارت صحت عامه می‌شود که در حدود هفتاد دانش‌آموز داردگفته می‌شود در هنگام حمله بر این مرکز، دانش‌آموزان در داخل آن بودند که شماری شان از سوی مهاجمان به گروگان گرفته شده‌اند اما بسیاری از آنان از محل نجات داده شده‌اند.تاکنون گروهی، مسؤولیت این رویداد را به عهده نگرفته است.ولایت ننگرهار، یکی از ولایت‌های ناامن کشور است که بیشتر گروه داعش در این ولایت فعال است؛ پیش از این، مسؤولیت چندین حمله در این ولایت را گروه داعش به عهده گرفته بود.”

هموطنان به وضوح میدانند که طالب وداعش از یک ریشه آب می خورند و هر زمانی که ضرورت باشد، بیرق سفید را به سیاه، و برعکس آن تبدیل میکنند.

معمولن اخبار فارسی و پشتو در رسانه شیطان سی( متفاوت است). در سرویس خبری پشتو بصورت مستقیم و یا غیر مستقیم به حمایت از شبکه های تروریستی داعشطالب پرداخته می شود.

آژانس های خبری، رسانه ای و روزنامه های مشهور غربی مستقیمت با سخن گویان شبکه های طالبی در تمخاس تلفونی بوده؛ گزارش ها و مصاحبه ها عندالموقع به دست نشر سپرده می شود.کسی نیست که بپرسد؛ کاکا جان وقتی شما هرآن با سخنگو های طالبان در ارتباط هستید و مصاحبه کرده عکس های اشتهاری آن ها را رسانه ای می سازید، پس چرا آدرس مراکز تروریزم و تروریزم پروری را افشا نمی کنید و به حاکمان کشور خویش نمی سپارید؟

تلویزیون های غربی و الجزیره و العربیه حوادث افغانستان را بیشتر وزودتر از رسانه های داخلی به دست نشر می سپارند. تفاله ی خبر ها به خورد رسانه های کشور داده می شود. اما معمولن از جنایات خونین وتکاندهنده ی نیرو های مسلح کلیه رسانه ها یا طفره رفته و یا بعد جنایت را تحریف نموده آن را خوردتر به گزارش می گیرند. مثل محاصره و بعدش کشتار بیرحمانه نیروهای مسلح در فاریاب، کندز، تخار و غیره نقاط کشور که بازتاب داده نشد.

کشوری در حال اشغال اجازه ندارند تا خبر جنایات مرگبار وداعش را زیر پوشش خبری قرار دهند. غرب( حامی دموکراسی و عدالت اجتماعی!!!)، ناتو( سازمان گوش به فرمان الیگارشی اقتصادی)، سازمان ملل  به اصطلاح متحد یا ملعبه ی دست قدرت های مالیاقتصادی وکانون توطیه های جهانی، همه این جنایات طالب را نمی بینند و چشم وگوش را بسته کرده اند. و پی هم با این تروریستان در تعامل ومعامله بوده که غرب همین تروریست ها را می خواهد بر گرده ی مرد مان تحمیل کرده دل پاکستان را شاد، و زمینه ی بیشتر غلامی و بردگی را مساعد سازند. ن.

مردم!!! بیدار و هوشیار باشید!!!

.