بعد از کشتار مردم به وسیله طالبان تروریست نیکلسون بیانیه داد!؟

نیکلسون خان به جای همدردی و غمشریکی با فامیل های قربانیان ( بیشتر از صد کشته و زخمی همشهریان کابل در حمله انتحاری توسط لشکر نیابتی انگریز)، به حمایت قاطع از طالبان پرداخته است!؟
این آقا حتا بدون یک اشاره ای به جنایات مرگبار روز گزشته
‎میگوید« ایالات متحده امریکا برای برقراری صلح و ثبات، در کنار افغانستان خواهد بود.»ههههههه در کنار طالب یا مردم!؟

فرمانده مأموریت پشتیبانی قاطع می‌گوید که « هم اکنون تجمعات مردمی در بارۀ فراخوان صلح حکومت افغانستان برای طالبان در بیشتر بخش‌های این کشور برگزار می شوند‎ و این، یک فرصت عالی برای پیوستن طالبان به روند صلح است.». چه دروغ شاخداری!!! این در حالیست که همه مردم از طالبان تروریست و حاکمیت اجیر نفرت دارند. مردم کشور اشغالی محکوم به مرگ شده اند.

جنرال جان نکلسن این سخنانش را شام روز دوشنبه در مراسم گشایش بنای یادبود نانسی دوپری، افغانستان شناس امریکایی در فرماندهی مأموریت پشتیبانی قاطع بیان کرد: «همانگونه که شما می‌دانید تجمعات مردم در پشتیبانی از روند صلح، در سراسر کشور به ویژه در بیست ولایت افغانستان ادامه دارند. و این کار، به پشنهاد فراخوان صلح رییس جمهور غنی برای طالبان که در نشست روند کابل پیشکش شد دنبال می‌شود. ما امیدوار استیم که طالبان مانند افغان‌ها صلح بخواهند و این یک فرصت عالی برای پایان جنگ در افغانستان است.»

جنگ برای تاراج و غارتگری کشورادامه دارد.

مردم باید بر ضد اشغال بسیج و به پا بایستند.