عارف عرفان

جهان در آستانهٔ سومین وآخرین جنگ جهانی

فاصلهٔ ده ثانیه به عقربهٔ ساعت روز قیامت؛؛
نیروهای نظامی روسیه در آماده باش کامل

با توجه به ابعاد جهانگشایی دیوانه وار آمریکا وتامین خیالپردازانهٔ سیطرهٔ روبه افول آمریکابر گسترهٔ جهان وچرخش سریع ماشین جنگی آن کشور توسط جنگساران و محافظه کاران جدید در کاخ سفید، نویسنده مشهور آمریکا jim milesدر باره رخداد قریب الوقوع :”جنگ سوم جهانی مینویسد:”
من تمام عمر خود را تحت تهدیداطلاعیه های بولتن دانشمندان اتمی و تگ تگ صدای ساعت روز قیامت( Doomsday Clock ) گذرانده ام. در حال حاضر پس از تفاوتهای پیشین که ۱۷ دقیقه بود،فعلأ فقط فاصله “دو”دقیقه تا نیمهٔ شب [ظهور روز قیامت]در آن ثبت گردیده است.
پس از خواندن مقالهٔ« دانیل اولسبرگ» در مورد ساعت روز قیامت، احتمالا مناسب تر است تا عقربه را به ده ثانیه قبل از نیمه شب منتقل نمود(۱*
درپی بحران شدید دیپلماتیک میان غرب وروسیه که ظاهرأ به بهانهٔ مسمومیت جاسوس دوجانبهٔ روسیه در بریتانیا اتفاق افتید، در راستای شکست کامل غرب در پروژهٔ سوریه وبه دنبال هوشدار پیشگیرانهٔ مقامات کرملین در خصوص دسیسهٔ راه اندازی حملات کمیایی درسوریه ،وبرپای اتهامات اخیرحملات کمیایی توسط غرب ومقصر پنداشتن دولت سوریه در حومه دمشق، جهان در اوج بیسابقه ترین بحران تاریخی خود که آژیر جنگ سوم جهانی را به صدا در آورده است ،قرار گرفته است.
بر بنیاد گزارش روزنامهٔ گاردین دونالد ترامپ حمله فجیع سلاح کمیایی در حومهٔ دمشق را محکوم نمود واظهار داشت که طی ۲۴-۴۸ ساعت در خصوص احتمال اقدام تلافی جویانه نظامی علیه رژیم اسد در سوریه تصمیم خواهد گرفت.
رییس جمهور امریکا گفت:”ما چنین جنایتی را اجازه نخواهیم داد”
او اضافه نمود”من شکی ندارم که کی عقب حمله کمیاپی که منجر به قتل ۴۸ تن گردید قرار داشت. ”
ترامپ در مقابل پرسش احتمال رویکرد نظامی گفت “همه گزینه ها روی میز قرار دارد.اگر روسیه است،اگر سوریه است وهرگاه ایران ویا اگرهمه باهم اند،ما آنها را شناسایی نموده ،بسیار زود پاسخ آنرا دریافت خواهیم داشت.وما قویأ به آن نگاه میکنیم”
دونالد ترامپ در تویتر خود به روز یکشنبه بطور ویژه برای بارنخست پوتین را مورد انتقاد قرار داده اظهار نمود”او هزینهٔ بزرگی را برای حمایت حکومت اسد خواهد پرداخت “(۲*)
به تعقیب آمادگی واشنگتن جهت حملهٔ نظامی به سوریه بر اساس گزارش رویترز،ناو هواپیمابر ترومن امریکا در شرق دریای مدیترانه فرستاده شده است،وبطرز سریع برای همه اپراتور های پرواز در مدیترانه شرقی هوشدار داده شده است تا جهت موشک باران سوریه توسط ناتو وقطع ارتباطات. رادیوی آماده باشند.(۳*)
در جدید ترین مقالهٔ داکتر پاول کرایگ روبرت در رابطه با تازه ترین رخداد های طوفانی جهانی آمده است:”
درینجا دیگر شکی باقی نمی ماند که حکومت جنایتکاران دیوانه در واشنگتن ،جهان را به سمت آخرین جنگ جهانی سوق میدهند.
به حیث یک شهروند آمریکا من باید احتمالآ به پیامد
موجودیت حکومت جنایتکار ودیوانه در واشنگتن،که جهان را به سمت نابودی سوق میدهد مواجه گردم(۴*) ؛
واکنش رسانه های روسیه
…………………………………..
اطلاعات دروغ در مورد ادعای استفاده از گاز کلورین و دیگر عوامل سمی توسط نیروهای دولتی سوریه کاشته شده است. آخرین اخبار جعلی مربوط به حمله شیمیایی در منطقهٔ « دوما» یی سوریه روز گذشته گزارش شد. این گزارش ها دوباره توسط « کلاه سفید ها»یی بدنام که دستان تروریستی شانرا با دستکش پوشش داده اند،وبه حیث عمال سازمانهای شبه انسانی که مقر شان در واشنگتن ولندن است ،کار میکنند ریکلام گردید.
ما اخیرا از امکان چنین تحریکات خطرناک هشدار داده بودیم . هدف این دروغ های کاملا غیر قابل اثبات این است تا از تروریستها و رادیکال های آشتی ناپذیر که مخالف راه حل سیاسی اند حمایت نموده وکاربرد مداخله بازیگران خارجی را توجیه نمایند.
ما باید بار دیگر اعلام بداریم که دخالت نظامی در سوریه، جایکه نیروهای روسی به درخواست دولت قانونی سوریه مستقر شده اند، تحت اتهامات مبهم و دروغ کاملا غیر قابل قبول است و می تواند منجر به عواقب بسیار شدید شود.(۵*)
تفسیر جان هلمر ازین هوشدار:
………………………………….
“هنگامی که قانون در هاگ وسیلزبری لندن[ جای که اتهامات حملات کمیایی بوسیله روسیه به جاسوس دوجانبه آنکشور، توسط بریتانیا نسبت داده شد ]،نابود گردید،و قانون تقلب در واشنگتن اعلام گردید،اینها تنها یک قانون را در جهان باقی میگذارند که نامش قانون زور وقدرت در جهان است.
بر قول داکتر رابرت، استاوكا [فرماندهی عالی نیروهای مسلح روسیه] روزجمعه در مسكو ملاقات نموده وآمادگی اتخاذ نمودند.وزارت خارجه روسیه روز شنبه اعلام کرد: “پیامدهای ناگوار”. این به معنی شلیک یک آمریکایی به سرباز روسی است. پس ما در جنگ هستیم.نه جنگ اطلاعاتی ،نه جنگ اقتصادی نه جنگ سایبری ونه جنگ نیابتی بلکه جنگ جهانی ”
به باور این نویسنده دیدگاه روسیه ساده است:” غرب توسط یک باند اراذل و اوباش توسط رسانه های بینهایت دروغگو و ریاکار پشتیبانی می شود در حالی که عموم مردم در غرب بطرز نومیدانه خسته شده اند”
این نویسنده ضمن پیشبینی شکست آمریکا درین جنگ ،خاطر نشان میدارد:”هیچ حمله شیمیایی توسط سوریه صورت نگرفته است. من به این واقعیت بطور قطع صد درصد‌ باورمندم وزندگی خود را روی آن شرط میبندم.رییس جمهور آمریکا،چیز های غیر حقیقی را به حیث واقعه اعلام داشته که «همه ما شاهد آن هستیم» تعجبي نيست که روس ها نتيجه گيري کرده اند که غرب توسط گروهي از اراذل و اوباش تحت حمايت رسانه هاي بینهایت دروغگو و ریاکار رهبری شده ، در حالي که عموم مردم در غرب، ناامید شده اند.
درشورای امنیت ملل متحد چه گذشت؟
…..‌………………………………………..
دیروز در نشست شورای امنیت ملل متحد پیشنویس قطعنامهٔ مورد حمایت روسیه که به ابتکار کشور سویدن در خصوص بازرسی « سازمان ممنوعیت سلاح های شیمیایی«( opcw) از منطقهٔ دوما ساحهٔ مورد اتهام حمله کمیایی بوسیله نماینده های آمریکا ،بریتانیا،فرانسه وپولند رد شد.
نماینده روسیه در شوای امنیت هوشدار داد که پیامدهای ناشی از تصمیمات غلط غرب در مورد تهدید سوریه همهٔ ما را به شدت نگران میسازد.زیرا این تصامیم میتواند ما را در آستانهٔ برخی از وقایع غم انگیز وجدی قرار دهد(۶)
مخالفت غرب با تحقیقات اتهام حملهٔ کمیایی توسط سوریه نشان میدهد که چنین حملهٔ هرگز اتفاق نیفتیده است واین غرب است که اسب های جنگی رابدون سنجش عواقب ویرانگر آن به میدان کشیده وجهان را در لبهٔ پرتگاه نیستی کشانیده است؛؛

با احترامات
عارف عرفان
لندن/اپریل ۲۰۱۸
منابع :
(1*)The Doomsday Machine: 00:00:10 Seconds to Midnight. Nuclear Weapons, Climate Change, Geopolitics and the Dollar
By Jim Miles 07/04/18

(2*)Guardian ‘Trump to decide on US response to Syria gas attack ‘within 48 ’09/04/2018

(3)RT’Europe air traffic control issues alert over ‘possible air strikes on Syria within 72 hours
10/04/2018
(4*)Global reasearch ,On the Threshold of War. “Entirety of Russian Military on High Alert”. Unconfirmed Reports
10/04/18

By Dr. Paul Craig Roberts
(۵)همانجا،داکتر پاول کرایگ رابرت
(۶*)Rt ,10/04/2018
………………………… ………………………………….

Advertisements