!!…”

کار شناسان حقوق بشر ملل متحد را به تمساح پرتاپ کنید

دکتر- صفوی
رییس جمهور فلیپین آقایی “رود ریکو دوتریته” دیروز در یکی سخنرانی خویش درفلیپین از نظامیان خویش خواست حاضر به همکاری به کارشناسان سازمان ملل متحد نشوند درصورت ممکن میتوانید ” آنها را به جلوتمساح پرتاپ کنید”.
پاسخ وی به سخنان نماینده کمیساریای عالی سازمان ملل برای حقوق بشر ” زید رعد الحسین” بود که گفته بود : “رئيس جمهور فیلیپین باید معاینه روانی گردد”.
رییس جمهور فلیپین به ادامه ، الحسین ” را پسر احمق وحرامی” نامید وبه ادامه به مردم خود گفت : شما این کارمندان حقوق بشرملل متحد را به من بگزارید وحتما آنها اینجا دوباره پیدا میشوند وشماهم که بقدر کافی تمساح آدم خوردارید ؛ این بچه های حرامزاده را به تمساح بیاندازید .” این آدم های حقوق بشری احمق اند. منبع _ ریانوستی
++++++++++++++++++++
مطالب مرتبط

ممکن است فردا بازی های قدرت های بزرگ جهانی عملا از سرگرفتته شود

دکتر -صفوی

:اولتیماتوم (اخطار) نخست وزیر انگلستان خانم “ترزامی ” به روسیه :
” به مسکو 24 ساعت مهلت داداه میشود که درباره مسمومیت دو باشنده کشورما توضیحات بدهند”
ونیز اعلام کرد : ” دولت بریتانیا به این نتیجه رسیده است که “به احتمال زیاد” روسیه مسئول این حمله کیمیاوی است که این خود حمله به خاک انگلستان حساب میشود. وحتی وزیر خارجه انگلیس جانسون دست پوتین را دراین حمله شامل دانست.

وزیر خارجه روسیه لاوروف بلادرنگ درمورد گفت : ” دوران تهدید ونوع استعمارجدید به تاریخ سپرده شده است”.وما این بازی ها را میدانیم.
وخانم زاخاروا سخنگوی وزارت خارجه نیز درمورد گفت : ” به هیچ کسی اجازه نمیدهیم که برای ماالتماتوم 24 ساعته تعین کند”.
منبع- نوستی و ویستی
درحالیکه مهلت 24 ساعته انگلستان امروزمورخه 13مارچ بعد ازنیمه روزی ختم گردید ومعلوم میگردد که روسیه به این اخطاریه نه چندان اهمیتی داداه است ؛ این بدان معناست که بازی های بزرگ جهانی هنوز در راه است… که به یقین کامل اگر این بازی های کثیف آغاز گردد منطقه ماهم بیشتر ازپیش ضربه خواهد دید

Advertisements