طرح ترور «جنرال رازق» خنثی شد

جنرال رازق با تأیید این خبر گفت که خبرنگار یکی از رسانه‌های داخلی، مواد انفجاری را در یک مایک جاسازی کرده بود و قصد داشت که وی را ترور کند.
گفته می‌شود این خبرنگار، مسئول یکی از رسانه‌های داخلی بوده‌است و حدود دو ماه پیش به اتهام ارتباط با گروه تروریستی طالبان از سوی ریاست امنیت ملی دستگیرشده بود.
.

گزارش‌ها حاکی از آن است که طرح ترور جنرال رازق فرمانده پولیس قندهار خنثی شده است.
به گزارش خبرگزاری دید، مواد منفجره‌ای که در یک «میکروفون» جاسازی شده بود و قرار بود جنرال عبدالرازق فرمانده پولیس قندهار را هدف بگیرد، کشف و خنثی شد.
گفته شده که این مواد انفجاری در یک «میکروفون» جاسازی شده بود، ولی از سوی پولیس قندهار شناسایی و خنثی شد.
احمدالله سرگند خبرنگار محلی رادیو کلید در قندهار متهم به جاسازی مواد منفجره شده و اکنون در بازداشت پولیس به سر می‌برد.
گفتنی است که این خبر تاکنون از سوی وزارت داخله تایید یا رد نشده است، ولی برخی آگاهان می‌گویند که مخالفت‌های اخیر جنرال رازق با حکومت، می‌تواند علت احتمالی این سوء قصد باشد.
جنرال رازق جنرال قدرتمند قندهاری از عطا محمد نور که در مخالفت جدی با ارگ قرار دارد حمایت کرده و اخیراً گفته بود که اشرف غنی نمی‌تواند او را از پُست فرماندهی پولیس قندهار کنار بزند

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

مطالب مرتبط

تبصره برخبر

دسیسهٔ غنی برای ترور جنرال رازق ناکام شد

توریالی خاوری

دولت دست نشانده وتروریستی غنی احمد زی وتیم اختاپوتی اش حنیف‌ اتمر واستانگزی از دیر زمانی سیاست حذف فزیکی وطنپرستان افغانستان را پیشه نموده اند!
اخیرا توسط تیم استخباراتی غنی احمد زی طرح ترور جنرال قهرمان وطن ،جنرال رازق ریختانده
شد.
چگونه میتوان پل پای دولت تروریستی را در طرح ترور این جنرال باشرف دید؟؟
یک خبرنگار که چندی قبل به جرم همکاری با طالبان ازطرف امنیت ملی درکابل باز داشت شده بود،پس از یک سلسله برنامه های مخصوص وپروگرام شستشوی مغزی از طرف دولت اماده شد تا یک ماموریت کثیف را علیه جنرال رازق در کندهار به انجام برساند!!!
این تروریست زمانی که از قید امنیت رها گردید ، مستقیما عازم کندهار شد وبا جا سازی مواد منفجره در مایک ، میخواست حمله انتحاری را انجام داده وجنرال رازق را به قتل برساند.
خوشبختانه محافظین جنرال رازق این دسیسه را با هوشیاری خنثی نمودند وماهیت تروریستی دولت دست نشانده غنی را برملا ساختند!!!

Advertisements