امریکا به جای  فشار، 700 ملیون دالر برای پاکستان کمک می کند!!؟؟
همه تمطراق و غُر و فش  و تحدید های واهی و میانتهی اداره ی رییس جمهور ترامپ فقط عوام فریبی بود و بس.
بوش و اوباما نیز در زمان اقتدار شان به تخویف و تحدید پاکستان می پرداختند. اما دیده شد که این همه تحدید ها در حالی صورت می پذیرفت که همزمان ملیارد ها دالر به عنوان کمک سخاوتمندانه ی امریکایی به پاکستان سرازیر می گردید
اکنون هم  سناریو همان است که بود.  اوضاع کشور روزتا روز وخیمتر شده می رود و عامل آن هم مشخص و آشکار پاکستان است؛ آمریکا بسته هفتصد ملیون دالری را برای پاکستان پیشکش کرد. شاید این بسته هم پاداش روزگار خونین مردم کشوری باشد که حکومت آن در دست یک گروپک اجیر وجدان تهی و ددمنش است.
به گزارش فارس ….  

کنگره آمریکا با کمک ۷۰۰ میلیون دلاری به پاکستان موافقت کرد

کنگره آمریکا با کمک ۷۰۰ میلیون دلاری به پاکستان در صورت ادامه مشارکت در مبارزه با تروریسم در افغانستان و اقدام علیه شبکه حقانی موافقت کرد.

به گزارش خبرنگارخبرگزاری فارسی در اسلام‌آباد، کنگره آمریکا با کمک 700 میلیون دلاری به پاکستان در صورت ادامه مشارکت در مبارزه با تروریسم افغانستان و اقدام علیه شبکه حقانی موافقت کرد.

به گزارش داون، وزارت دفاع آمریکا اعلام کرد اقدام علیه شبکه حقانی شرط اصلی ادامه کمک مالی آمریکا به پاکستان است.

کنگره آمریکا اعلام کرد بر فعالیت پاکستان نظارت خواهد داشت و در صورتی که این کشور به حمایت از برخی گروه‌های شبه‌نظامی ادامه دهد کمک‌های واشنگتن هم قطع می‌شود.

دستگیری رهبران شبکه حقانی و لشکر طیبه همچنین مجازات آنها یکی دیگر از شرایط آمریکا برای ادامه کمک مالی به پاکستان است.

این خبر در حالی منتشر می‌شود که چندی پیش تهمینه جنجوعه قائم مقام وزارت امور خارجه پاکستان گفت: آمریکا برای میانجیگری جهت حل مسئله کشمیر اعلام آمادگی کرده است.

وی افزود: اگر آمریکا اطلاعات معتبر درباره حضور تروریست‌ها ارائه کند پاکستان علیه شبه‌نظامیان وارد عمل خواهد شد.

Advertisements