آیا شیر خور ها و دست پروردگان انگریزی و غرب همچون مولانا سمیع الحق ها و مولانا فضل الرحمن ها که همیشه با دهل و نغاره غرب رقصیده و اجیر بوده اند، جرآت آن را دارند که بدون اجازه عمال اطلاعاتی آنها چنین با تمطراق در برابر غرب اظهار نظر نمایند؟

چنین اظهار نظر ها در لابراتوار های اطلاعاتی ساخته و حلاجی شده و برای نشخوار به خورد این سیاه ماران اجیر جامعه داده می شود و رسانه های داخلی کشور خود آگاه و ناخودآگاه به تبلیغ این همه اراجیف می پردازند.

ببینید!!! به قول روز نامه های مزدور ، ترامپ به پاکستان هوشدار داده شد. این درحالیست که پاکستان همه ساله از کمک های مالی ملیارد دالری سخاوتمندانه ی غرب مستفید شده و به رشد و توسعه ی افراطیت و تروریزم نیز می پردازد. و این کمک ها بدون وقفه ادامه دارد.ن

به گزارش شبکه اطلاع رسانی افغانستان، مولانا سمیع الحق، رییس شورای دفاعی پاکستان در یک کنفرانس خبری با انتقاد از اظهارات اخیر دونالد ترامپ در برابر پاکستان گفته است که افراد وابسته به وی در افغانستان علیه امریکا می‌جنگند و امکان ندارد پاکستان علیه شبکه حقانی عملیات کند.

این رهبر جمعیت علمای پاکستان همچنین هر عضو این جمعیت را به جهاد دعوت کرده و گفته است که ما در افغانستان علیه آمریکا می جنگیم و آنهایی که توانایی جهاد ندارند با سخن و قلم جهاد می کنند. تمام ملت باید برای شکست غرب برخیزد.

رییس جمهور آمریکا با اعلام استراتژی جدید کشورش در قبال افغانستان و جنوب آسیا گفته بود که مخفیگاه های شورشیان در پاکستان قرار دارد و باید فشارهای بیشتری بر این کشور وارد شود.

مولانا سمیع الحق از افراد نامدار و تندرو در پاکستان است که به پدر معنوی طالبان شهرت یافته است.