سایت همایون - HOMAYUN.ORG

سایت مستقل وغیر وابسته به احزاب وگروه های سیاسی

اخبارگوناگون

ماجرای دختر بچه‌ ایزدی که بیش از 180 بار مورد تجاوز داعشی‌ها قرار گرفت

دبی-العربیه.نت فارسی

یک دختر کودک ایزدی عراقی که اکنون تنها 14 سال سن دارد، اعلام کرد که بیش از 180 بار مورد تجاوز نیروهای داعش قرار گرفته است.

این دختر پس از تصرف مناطق وسیعی از عراق توسط داعش در تابستان سال 2014، توسط نیروهای این گروه ربوده شد و حدود 6 ماه در اسارت آن‌ها بود. او می‌گوید که در این شش ماه هر روزه مورد تجاوز نیروهای داعش قرار می‌گرفت.

بسیاری از رسانه‌های غربی، داستان این دختر ایزدی را که اخلاص نام دارد، منتشر کردند. او برای فرار از دست داعش به تنهایی سعی کرد از کوه سنجار بالا برود اما موفق نشد و به اسارت برده شد تا از او به عنوان «کنیز» بهره برداری شود.

اخلاص در نهایت پس از حدود 6 ماه موفق شد از دست داعشی‌ها فرار کند. او به رسانه‌های بریتانیایی گفت که در طور 6 ماهی که در اسارت داعش بود هر روزه مورد تجاوز قرار می‌گرفت و بارها سعی کرد خودکشی کند.

اخلاص داستان بردگی جنسی‌اش را تعریف می‌کند و می‌گوید در میان 150 دختر ایزدی بود که از راه قرعه از سوی داعشی‌ها انتخاب شد.

او در توصیف اولین مردی که به او تجاوز کرد گفت: «بسیار زشت بود همچون حیوانی وحشی و موهایش بلند و بوی بدی داشت.. از او بسیار می‌ترسیدم و به او نگاه نمی‌کردم».

او افزود یکی از روزها که مردی که او را تملک کرده بود به جنگ رفته بود، به اردوگاه پناهجویان فرار کرد تا پس از آن به آلمان منتقل شود.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: