وزارت دفاع روسیه گزارش برخی از رسانه ها درباره گویا اعدام یک نظامی روسی توسط شبه نظامیان در خاک سوریه را تکذیب کرد.

به گزارش سایت همایون بنقل از اسپوتنیک، در بیانیه وزارت دفاع روسیه ضمن بیان این مطلب گفته می شود همه نظامیان روسی در سوریه زنده و سالم بوده و مشغول مبارزه با تروریسم بین المللی هستند.
وزارت دفاع روسیه اقدامات رسانه های گروهی منتشر کننده اخبار دروغ پخش شده از سوی گروه های تروریستی بین المللی را مورد نکوهش قرار داد.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++

گردن زدن یک افسر روسی توسط عضو گروه داعش- ویدی

گروه تروریستی صهیونیستی داعش مهر دیگری بر رفتار وحشیانه خود زد

به گزارش  سایت همایون بنقل ازخبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گروه تروریستی صهیونیستی داعش از ابتدای حضور ننگین خود در عراق و سوریه با استفاده از روش‌های غیر انسانی اسرای خود را شکنجه و اعدام می‌کند. این گروه تروریستی سعی دارد با ایجاد ترس و دلهره در بین اقشار مختلف جامعه آنها را به پیروی از خود سوق دهد.

داعش با انتشار ویدئوهایی از ذبح اُسرای خود در تلاش است تا دیگر کشورها را از حضور در میدان‌های نبرد منصرف کند اما نه‌تنها نتوانسته به این هدف خود دست پیدا کند بلکه بسیاری از کارشناسان نظامی منطقه بر این‌ باورند که تروریست‌های داعشی نفس‌های آخر خود را می‌کشند و عمر آنها رو به پایان است.

داعش در جدیدترین اقدام خود برای هشدار به روسیه یک افسر اطلاعاتی این کشور را سر برید که در ویدئو زیر می توانید این جنایت داعش را مشاهده کنید، انتشار این فیلم توسط گروهک تررویستی داعش در فضای مجازی باعث انزجار هرچه بیشتر مردم از آنها شده است.

به نوشته خبرگزاری «رویترز» این کلیپ 12 دقیقه‌ای که به زبان روسی و در سالروز پیروزی روسیه بر آلمان نازی در سال 1945 در جریان جنگ جهانی دوم، منتشر شد، جلاد داعش با لباس سیاه نشان داده می‌شود.

جلاد داعش ضمن هشدار دادن به دیگر افسران روسیه در سوریه برای تسلیم شدن، گفت: «این احمق وعده‌های دولتش را درخصوص تنها نگذاشتن او زمان اسیر شدن، باور کرد». وی سپس سر این افسر را برید.

 وزارت دفاع روسیه گزارش‌های منتشر شده در خصوص سر بریده شدن یک افسر روس در سوریه توسط نیروهای داعش را رد کرد.

دانلود فیلم