سایت همایون - HOMAYUN.ORG

سایت مستقل وغیر وابسته به احزاب وگروه های سیاسی

ویئیو

ويديو…زنی که برای نجات از دست مهاجم لندن، خود را به رودخانه تایمز انداخت

یک زن جوان رومانیایی که برای گذراندن تعطیلات به همراه نامزدش به لندن رفته بود، روز گذشته برای نجات از دست مهاجم لندن، خود را از بالای پل وست‌مینستر به درون رودخانه تایمز انداخت.

به گزارش وبسایت روزنامه دیلی‌میل، یک زن 29 ساله رومانیایی به نام “آندریا کریستی” که به همراه نامزدش برای دیدن چرخ و فلک چشم لندن به این شهر سفر کرده بود، پس از مشاهده زیر گرفتن شدن عابران پیاده روی پل وست‌مینستر و کشته شدن تعدادی از آنها، برای نجات جان خود، از بالای پل به درون روخانه تایمز پرید.

برخی از افراد حاضر در کناره رودخانه توانستند این زن رومانیایی را در حالی که به شدت آسیب دیده بود، از درون رودخانه نجات داده و به بیمارستان سانت توماس، در نزدیکی محل حادثه منتقل کنند.

پیش از این برخی رسانه‌های بریتانیا و رومانی احتمال داده بودند که این زن به اشتباه درون رودخانه افتاده است ولی ویدیویی که از این حادثه منتشر شده، نشان می‌دهد این زن رومانیایی برای نجات جان خود، آگاهانه به درون رودخانه تایمز پریده است.

یکی از عابران پیاده آندریا کریستی را، زمانی که خود را به درون رودخانه انداخته دیده است. این شاهد عینی گفت: «صدای کسی را از پشت سرم شنیدم که فریاد می‌زد: زنم برای نجات جان خود از دست این جانی، خود را به درون رودخانه انداخت».

سخنگوی وزارت امور خارجه رومانی در این‌باره به شبکه تلویزیونی Digi 24 TV بخارست گفت: «براساس اطلاعاتی که در اختیار ما است، خودروی فرد مهاجم با این زن رومانیایی برخورد کرده و او برای نجات جان خود، به رودخانه پریده است

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: