1938783

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه اعلام کرد کشف بموقع هرگونه طرح خصمانه علیه روسیه دارای اهمیت زیادی در کار سرویس های امنیتی کشور است.

به گزارش اسپوتنیک، پوتین در مجلس شب نشینی کارکنان سرویس های امنیتی روسیه در کرملین ضمن بیان این مطلب افزود:” همچنین موفقیت های حاصله در سال های اخیر در زمینه مقابله با سازمان های اطلاعاتی خارجی و سازمان هایی که به تلاش برای دسترسی به اطلاعات سیاسی ، نظامی ، اقصادی و علمی (روسیه) ادامه می دهند، باید تقویت شود”. رهبر روسیه افزود:” همچنین مسائل مربوط به مقابله با فساد مالی، جرایم اقتصادی ، دفاع مطمئن از مرزهای کشورو تامین کار بدون وقفه سیستم اداره دولت و مخابرات باید تحت کنترل دائمی قرار داشته باشد”. پوتین ماموران امنیت دولتی روسیه را به رسیدن به نتایج وزین جدید در اجرای وظایف خود فرا خواند

+++++++++++++++++++++
پخش نمایش کمدی دیدار پوتین و ترامپ در عید کریسمس از تلویزیون آمریکا (ویدئو)

در برنامه جدید شوی Saturday Night Live، نمایش کمدی دیدار دونالد ترامپ، رئیس جمهور منتخب امریکا و ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه در آستانه کریسمس را نشان دادند. این فیلم در کانال این شو در یوتیوب منتشر شد و کاربران طی چند روز بیش از 6 میلیون بار آنرا تماشا کردند.

طبق سوژه این نمایش، پوتین که نقش وی را بک بنت، بازیگر آمریکایی ایفا می کرد، با کیسه هدایا وارد اتاق کار ترامپ (آلک بولدوئین نقش وی را بازی می کند) می شود و عروسک قادر به نظارت و مراقبت پنهانی را به وی می دهد. سپس رکس تیلرسون، نامزد ترامپ برای وزارت خارجه (جان گودمان نقش وی را بازی می کند) به آنها پیوسته و با صمیمیت با پوتین سلام و علیک کرده و امور مربوط به استخراج نفت را با وی مورد بحث قرار می دهد

+++++++++++++++++++++++++++++++++
جماعت اسلامی پاکستان از ضارب سفیر روسیه تقدیر کرد
15621581_1293974000658931_3753582681396754897_n

به گزارش اسپوتنیک، به نقل از عصر ایران عصر دیروز حامیان گروه جماعت اسلامی پاکستان در شهر پیشاور در محکومیت وضعیت موجود در حلب و کشتار مسلمانان میانماری تظاهرات کردند.

تظاهرکنندگان تصاویری از مولود مرت آلتین تاش ، ضارب سفیر روسیه در آنکارا به همراه داشتند. روی پلاکاردهایی که تصویر مهاجم به سفیر روسیه دیده می شود نوشته شده است: انتقام حلب و جمله ای از اظهارات ضارب پس از شلیک به سفیر روسیه در زیر پلاکارد است با این عنوان که « ما در حلب کشته می شویم و شما در اینجا».

+++++++++++++++++++++++++++++++

.

پوتین: توان ارتش روسیه برای مبارزه با تروریسم در سطح شایسته قرار دارد

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه در نشست مسئولان وزارت دفاع کشور اعلام کرد توان رزمی ارتش روسیه در سطح شایسته قرار دارد و در جریان عملیات ضد تروریستی در سوریه از بوته آزمایش استحکام عبور کرده است.

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه در نشست مسئولان وزارت دفاع کشور اعلام کرد توان رزمی ارتش روسیه در سطح شایسته قرار دارد و در جریان عملیات ضد تروریستی در سوریه از بوته آزمایش استحکام عبور کرده است

+++++++++++++++++++++++++++

درت بالای روسیه برای مبارزه با متجاوزان

رئیس جمهور روسیه اعلام کرد، روسیه در حال حاضر قدرتمندتر از هر نیرویی برای مبارزه با متجاوزان است.

به گزارش”اسپوتنیک” ولادمیر پوتین رئیس جمهور روسیه اعلام کرد، روسیه در حال حاضر قدرتمندتر از هر نیروی متجاوز بالقوه است، اما نباید غفلت کرد. ولادیمیر پوتین در نشست با مسئولان وزات دفاع روسیه گفت، می توان با اطمینان کامل گفت که امروزه ما از هر نیرویی برای مقابل با متجاوزگران بالقوه قویتر هستیم و تاکید کرد اما لحظه ای نباید غفلت کرد. رئیس جمهور روسیه تصریح کرد، “من می خواهم توجه شما را به این موضوع جلب کنم که اگر برای لحظه ای غفلت کنیم باعث یک شکست بزرگ در نوسازی ارتش و نیروی دریایی، در آموزش نیروهای نظامی را می شود، و این می تواند باعث تغییر سریع وضعیت شود، و ادامه داد که روسیه حتی فرصت دیدن آن را نمی کند.

.