13434823_498633623678951_167005720584053886_n

تعدادی از هموطنان تجزیه ی کشور اتمی پاکستان را خواب می بینند.
آیا …اگر پاکستانی حامیی چون انگریز نمی داشت؛ چنین خودکامه و مقتدر می بود؟
فراموش نکنید که  طی ده سال اخیر  و ظهور سازمانیافته و کنترول شده ی بحران در کشور؛  جنرالان پاکستانی، پیوسته حرف اول را قبل از جنرالان امریکایی زده اند.

در نشست استراتیژیست ها و نخبگان پاکستان در۵ تا شش سال پیش که کشور آلمان میزبان این رذالت پیشگیان بود!!!؛ در نامه ی خاصی که به ابتکار احمد رشید انگریزی پاکستانی نژاد عنوانی اوباما ترتیب شده بود چنین آمده بود:

اوباما باید با ملا عمر ملاقات نماید.

دران زمان هیچ کشور و نیرویی نبود که این چوچه ی انگریزی را مورد استجواب قرار داده و بپرسد که چرا اوباما با رهبر گروپ تروریستی طالبان ملاقات نماید؟
دران زمان مقاله حجیمی درگستره ی ای همایش من بروز داده بودم.
اما پاکستان‌ مربی خوب دارد که مربا می خورد.
می گویند” زور کاکاست که انگور ده تاکاست “

این هموطنانی که تجزیه پاکستان را خواب می بینند؛ بهتر خواهد بود که اولتر از همه کشور و دولت افغانستان را از جال پاکستان برهانند!.

از کشور های اشغالگر تقاضا نمایند تا فشار را بر پاکستان عملن  آغاز نمایند.

تقاضای تجهیز قوتهای مسلح و به ویژه نیروهای هوایی از الویت های شاخصی است که به آن پرداخته شود.

برا ی ما بالگرد  اپاچی نمی دهند. و مانع خرید بالگرد  می  17 روسی هم میشوند. این حالت ذلت و بیچارگی و درماندگی را ببینید. ازین بیچارگی اول خود را نجات دهیم!
  
باید دریافت که در کشور اشغالی برای رهایی از فجایع و بحران سازمانیافته در تبانی با مزدوران بومی و نیابتی  چگونه کار و مبارزه کرد. راهکار ها و میکانیزم ان روشن ارایه  گردد.

این هم خبری از تحولات و پیشرفت های چشمگیر کشوری که عده ی از دوستان به اصطلاح می خواهند آن را تجزیه نمایند.س

زرادخانه استراتژیک پاکستان متشکل از 130-140 کلاهک هسته ای
1271952
به گفته متخصصان آمریکایی در سال 2025، پاکستان می تواند به پنجمین کشور جهان از نظر ذخایر هسته ای تبدیل شود
.
به گزارش “اسپوتنیک” به نقل از روزنامه هندی Time of India، نیروهای مسلح پاکستان مجهز به 130-140 کلاهک هسته ای و وسایل حمل آنها، از جمله جنگده های چندمنظوره F-16 ساخت آمریکا می باشد. کارشناسان بر این باورند که، سلاح های هسته ای که اسلام آباد در اختیار دارد، در حال افزایش است. در سال 1999، سرویس اطلاعاتی وزارت دفاع آمریکا، پیش بینی کرد که، در سال 2020 تعداد کلاهک های هسته ای پاکستان به 60-80 خواهد رسید. در عین حال اطلاعات اخیر نشان میدهد که، اسلام آباد می تواند به طور قابل توجهی این تعداد را افزایش دهد و به مرز 130-140 کلاهک برسد. کارشناسان آمریکایی تاکید کردند، اگر این روند ادامه یابد، در سال 2025 پاکستان می تواند به 220-250 کلاهک هسته ای دست یابد، و این امر پاکستان را در ردیف پنجم ذخایر سلاح های هسته ای در جهان قرار می دهد.