1123376

نوشیدنی الکلی حلال برای مسلمانان

شرکت آمریکایی گواهینامه ی حلال برای محصولات خود دریافت کرده است ، مزه ی این محصولات دقیقا با مشهورترین نوشیدنی های الکلی مطابقت دارد با این تفاوت که در آنها ذره ای الکل هم نیست.

برای اولین بار در جهان نوشیدنی های بدون الکلی با طعم ویسکی، جین، ودکا، برندی، رم ، تکیلا، آمارتو، مارگاریتا، موهیتا و غیره با نام ” مار سبز” عرضه می شود که نشان ” حلال” را نیز بر روی بسته بندی خود دارد. به گزارش اسپوتنیک به نقل از IslamNews از منبع HalalFocus ، تولید کننده ، این محصولات را ” فاقد الکل، شکر، خوک، گلوتن و کالری ” و مناسب برای گیاه خواران معرفی می کند و همچنین روی بسته بندی ذکر شده است که نوشیدن آن ” احساس گناه ” را برنمی انگیزد. لازم به یادآوری است که مسلمانان شور و شوقی برای این محصولات نشان ندادند، چرا که اصول اسلام نه تنها نوشیدن الکل را ممنوع کرده بلکه عادات مضر را نیز منع می کند که تقلید از نوشیدن الکل نیز شامل آن می شود

++++++++++++++++++++++++++++++

شراب خور قهار

1177548

یم جونگ اون سر میز شام دهها بطری شراب را می نوشد.

به گزارش « لایف»، آشپز سابق رهبر کره شمالی که شخصا غذای کیم جونگ اون را آماده می کرد در اینباره تعریف کرد. کندزی فودزیموتو، آشپز سابق رهبر کره شمالی در باره بعضی از عادت های غذایی کارفرمای خود تعریف کرد. به گفته آشپز سابق، رهبر کره شمالی، کیم جونگ اون از پنیر « اِمنتال و بوردو» خوشش می آید. آشپر گفت که رهبر کره شمالی همراه اعضای خانواده اش مشروب هم می خورد. مثلا کیم جونگ اون به گفته آشپز سابق ، یکبار ده بطری شراب را هنگام صرف شام نوشید.

Advertisements