1928965

 

روسیه: ما با پاکستان در خصوص جنگنده های سوخو 35 مذاکره نمی کنیم

به گزارش اسپوتنیک به نقل از آناتولی پونچوک، معاون سرویس فدرال در امور نظامی-فنی: روسیه هیچ مذاکره ای با پاکستان در خصوص فروش جنگنده های سوخو 35 انجام نمی دهد.

پیش از این، قاضی خلیل الله، سفیر پاکستان در روسیه در مصاحبه با اسپوتنیک خلاف این موضوع را مطرح نموده بود. به نقل از سفیر، در ماه جولای سهیل امان، رئیس ستاد نیروهای هواپیمایی پاکستان مذاکرات پرباری را در رابطه با اين موضوع با مسکو داشته است. اما بنا به سخنان پونچوک: “در حال حاضر، روسیه هیچ مذاکره ای در خصوص تحویل سوخو-35 به نیروهای هوایی پاکستان انجام نمی دهد

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++

مطالب مرتبط

طلاق زوج عرب به خاطر پاک شدن آرایش زن
469878

چند روز پس از مراسم عقد، مرد 34 ساله از زن 28 ساله ی عرب خود جدا شد.

درواقع پس از آنکه برای اولین بار او را بدون آرایش دید. تا این زمان ، این زوج ساکن شارجه ، شش ماه نامزد بودند. به گزارش اسپوتنیک به نقل از روزنامه ی مترو ، روانپزشک این زن داستان را شرح داد بدون آنکه نام بیمار خود را افشا کند. دکتر عبدل عزیز آسف به روزنامه ی Gulf News توضیح داد که این زن به کلینیک او مراجعه کرد تا بر ضربه روحی و روانی پس از طلاق غلبه کند. این مرد ، زنش را به فریب متهم کرد. به نظر وی ، زن از لوازم آرایش زیاد استفاده کرده تا او را فریب دهد. حیله گری او زمانی آشکار شد که آنها در منطقه ی Al Mamzar Beach شنا می کردند و آب آرایش زن را پاک کرد. مرد تاکید می کند که او نمی توانست زنش را پس از آن بشناسد برای آنکه مژه های مصنوعی او افتاده بودند و رد عمل های زیبایی رو ی چهره اش پیدا بود. دکتر آسف گفت که عروس قصد داشت به شوهرش واقعیت را بگوید اما این ماجرا کشدار شد. اکنون داماد دیگر به فکر از سرگیری ارتباطش با او نیست.

Advertisements