افغانستانی های در قفس در ایران

عکس: تنش با عربستان کم بود، حالا تنش دیگری را با افغانستان دامن می زنند که بسیار خطرناک تر از تنش با عربستان است زیرا بالای 3 میلیون افغانی در ایران هستند. حتی بخشی از این افغان ها در ارگان های نظامی مثل سپاه قدس خدمت می کنند و یا در زندانها زندان بان شده اند. چه دست هائی در ارگان های امنیتی و نظامی جمهوری اسلامی بذر جنگ و ترور می پاشند؟

پلیس شیراز از کشف مواد قاچاق و مخدر، خودروهای سرقتی، فیلم‌های غیر مجاز، مشروبات الکلی و “دستگیری اتباع بیگانه” خبر داد و تصاویری از دستگیر شدگان را با چشمان بسته منتشر کرد.  دولت افغانستان برخورد پلیس شیراز با پناهجویان افغان را عملی غیر انسانی، توهین آمیز و تعرض به کرامت انسانی دانست.

با واکنش دولت افغانستان به نحوه برخورد پلیس شیراز با پناهجویان افغان و بازتاب وسیع تصاویر مربوط به آن در شبکه‌های اجتماعی، نیروی انتظامی، به نمایش‌ گذاشتن اتباع بیگانه و غیرمجاز دستگیر شده در شیراز را تکذیب کرد

++++++++++++++++++++++++++++++++!

نمایشگاه افغانستانی های در قفس در ایران (عکس)

مکشوفات پولیس در شهر شیراز ایران به نمایش گذاشته شد.
در کنار نمایش مواد مکشوفه جرمی و ممنوع در ایران، تعدادی از افغانستانی های دستگیر شده توسط پولیس ایران نیز به نمایش درآمده است.
ایسنا (خبرگزاری دانشجویان ایران) طی گزارشی از این نمایشگاه، عکس های افغانستانی های در قفس را انعکاس داده است که بدور از شان و منزلت انسانی و اسلامی می باشد.

افغانستانی های در قفس در ایراننمایشگاه پولیس ایران در شیراز

Advertisements