dertcxjl

!غیرت،غیرت و غیرت

توجه بفرمایید که داعشیان همچو طالبان نیروهای جنگی پاکستان اند.  پس پاکستانی ها ناموس ها و یا خواهران و مادران ما را با خود برده اند. حالا مردم منتظر واکنش ارگ و سپیدار است. که در برابرحامیان پاکستان چه نوع عکس العمل نشان میدهند. اینجا امروز موضوع غیرت حقیقی و مجازی بر ملا میشود. که آیا واقعا غیرتی وجود داشته است یاخیر

در ولایت ننگرهار داعش خانه را به آتش زده چندبن کودک را سر برید و تعداد از زنان را با خود برده .
اما والی این ولایت در دفتر کارش توب دنده می کند .

 

Omid Jan's photo.
Omid Jan's photo.
Omid Jan's photo.

جنگجویان داعش در ننگرهار کودکان را سربریده و زنان را با خود بردند

نیلوفر عزیز عضو شورای ولایتی ننگرهار به خبرگزاری بخدی گفت: ساعت ۳:۰۰ شب گذشته (جمعه شب) جنگجویان داعش در ولسوالی کوت ولایت ننگرهار حمله کرده و چندین کودک را کشته و زنان را با خود بردند.
خانم عزیز می گوید که جنگجویان داعش هنگام که زنان را می خواستند با خود ببرند با مردم محل درگیر می شوند که در جریان درگیری ۲۱ داعش کشته و ۲۳ تن آنان نیز زخمی شده اند.
این عضو شورای ولایتی ننگرهار می گوید که در جریان درگیری ده تن از نیروهای امنیتی کشور کشته شده اند.
عزیز همزمان گفت که جنگجویان گروه موسوم به دولت اسلامی (داعش) از منطقه ای که حمله کرده بودند موفق شدند چندین خانم را با خود ببرند.
او می گوید که تا هنوز مشخص نیست که جنگجویان داعش چی تعداد کودک را کشته و چند خانم را با خود بردند اند.
گفته می شود که جنگجویان داعش در جریان درگیری خانه های مسکونی را نیز هدف تیر اندازی قرار داده است اما تا هنوز مشخص نیست که در این تیر اندازی ها به افراد ملکی تلفات وارد شده یا خیر.
پیش از این حاجی ظاهر قدیر عضو مجلس نمایندگان اعلام کرده بود که او توان مقابل با جنگجویان داعش را دارد و هر زمانی که احساس خطر کند با این گروه وارد جنگ خواهد شد.
ولایت ننگرهار در شرق افغانستان یکی از ولایت های ناامن کشور به شمار می رود که گفته می شود در برخی ولسوالی های این ولایت جنگجویان داعش حضور دارند و هرازگاهی دست به تحرکات نظامی می زنند.

Advertisements