31AED5DC-8DA8-4221-9052-EAB17CB4BCC1_w800_h450

افشای هویت سه شخصیت!!!

حنیف اتمر از پلید ترین شکنجه گران استخبارات محسوب می شود، موصوف در بین زندانیان به نام متخصص فحش و ناسزا های رکیک شهرت داشت و با مواجه شدن به هر زندانی لحظه ای زبانش را از دشنام دادن به زن، خواهر و مادر و… بند نمی کرد.
روزی یک زندانی را با دستان از پشت بسته اش نزد او می اورند. وقتی اتمر زندانی را می بیند طبق عادت دیرینه خویش شروع به فحاشی می کند. زندانی بنام ایمل زرمتوال بود، مردی قوی هیکل و قدبلند، ایمل با شنیدن دشنام های اتمر با اشاره ای متبسمانه او را نزدش خواسته و می گوید چیز های را برایش افشا خواهد ساخت.
اتمر نظری فاتحانه به سایر خادیان حاضر انداخته و گفت: کسی که نزد من بیاید حتماَ رازش را برایم می گوید و سپس نزدیک ایمل می رود. ایمل از او می خواهد نزدیکتر بیاید تا موضوع را در گوشش بگوید. اتمر گوشش را پیش می کند که ناگهان ایمل با تمام نیرو و قوت با زانویش ضربه ای سختی به خصیتین اتمر می زند.
اتمر به زمین می افتد و از درد بخود می پیچد که ایمل بازهم خیز زده و با هر دو زانو خود را روی شکم شکنجه گر می اندازد. دیگر خادیان ایمل را دور می کنند. اما اتمر از زمین بلند می شود و بدون آنکه کلمه ای به زبان آرد، با تفنگچه کمری اش سه مرمی بر ایمل فیر کرده او را به قتل می رساند.
حنیف اتمر بسیار مذبوحانه تلاش کرده تا هویت اش را پنهان کند و بر جنایات مرتکب شده اش پرده بیفگند، اتمر کوشش کرده تا تاریخ تولد اش را چنان ترسیم کند که مدت زمان کاری او در دستگاه جهنمی خاد را پنهان سازد.
محمد حنیف اتمرمتولد سال۱۳۳۶ در قریه لقمان ولایت لغمان است. حنیف اتمر از فامیل بزرگ اتمرخیل لغمان می آید که تقریباَ همه این خانواده در آبخور حزب دموکراتیک خلق برای جنایت و مزدوری بیگانه خزیده و بیشترین این افراد در خاد صدارت و شش درک به ضرب و شتم هموطنان مظلوم مشغول کار بوده اند.
ملت متدین و رنج دیده افغانستان هویت جنایتکارانی چون حنیف اتمر، اسد اتمر، معروف اتمر، فاروق اتمر، غلام سخی اتمر، همایون اتمر، بشیر اتمر، مصطفی اتمر، واسع اتمر، هادی اتمر، اکبر اتمر و دیگران شان را بخوبی می شناسند.افغان پیپر

ارتباط اشرف غنی با شبکه حقانی

139307031851447503711903

گزارشنامه افغانستان به اطلاعاتی دسترسی یافته است که داکتر غنی از هفت سال به این سو با رهبران شبکه تروریستی حقانی در ارتباط بوده است.
ایشان با برادر زاده جلال الدین حقانی در اقامتگاهش در نزدیکی دارالامان، دیدارهایی مخفی داشته است.
همچنان پیوست به همین اطلاعات، نذیر احمدزی از مقام های ارشد پارلمان با مقام های آی اس آی از نزدیک در تماس و مذاکره بوده است.
وی چندین بار به دستور داکترغنی در اتاق‌های دربسته در اسلام آباد با جنرالان آی اس آی مذاکراتی را انجام داده است…

سخنگوی وزارت دفاع یک پاکستانی است

security-7-june-15

یک منبع در ریاست جمهوری اطلاع داد که طی تحقیقات بعمل آمده ثابت شده است که دولت وزیری سخنگوی وزارت دفاع یک پاکستانی است و در سال های جهاد تابعیت افغانستان را به دست آورده است.
در این اواخر دولت وزیری سخنگوی وزارت دفاع در جلسات خصوصی بارها گفته است که اگر ملا هیبت الله خودش را نامزد ریاست جمهوری نماید من شخصا برایش رای خواهم داد، حتی اگر رییس اجرایی و رییس جمهور از من آزرده هم بشوند.
هم اینک خانواده و بستگان دولت وزیری، آنسوی دیورند در پاکستان زندگی می کنند.

Advertisements